Bendroji dalis.
Bendrosios kompetencijos (BK) – tai visą gyvenimą ugdomi kalbiniai, mokymosi mokytis, verslumo, problemų sprendimo, informacinio-technologinio raštingumo, pilietinio ir kultūrinio sąmoningumo gebėjimai.
Bendravimo gimtąja ir užsienio kalbomis anketa.
Bendravimo gimtąja kalba kompetencija yra gebėjimai žodžiu ir raštu reikšti ir aiškinti sąvokas, mintis, jausmus, faktus ir nuomones, bendrauti įvairioje socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje.
Mokymosi mokytis anketa.
Mokymasis mokytis tai gebėjimas planuoti ir organizuoti savo mokymąsi, veiksmingai valdant laiką ir informaciją, asmeniškai ir grupėse. Gebama vadovautis turima mokymosi ir veiklos patirtimi, naudojant ir pritaikant žinias ir įgūdžius asmeninėje ir profesinėje veikloje.
Asmenybės kultūrinio sąmoningumo kompetencija.
Kultūrinio sąmoningumo kompetencija šiame tyrime suprantama kaip bendras kultūrinis išprusimas, pasireiškiantis gebėjimu suvokti meno kūrinį, kūrybiškai mastyti ir savitai išreikšti save profesinėje ir visuomeninėje veikloje bei kultūriniame gyvenime, mokantis pripažinti, gerbti ir saugoti kultūrinę įvairovę.
Skaičiavimo ir informacinės visuomenės technologijų kompetencija.
Skaičiavimo ir informacinės visuomenės technologijų kompetencija suprantama, kaip gebėjimas vystyti ir taikyti matematinį mąstymą, sprendžiant įvairias problemas; patikimai, kritiškai, kūrybiškai naudoti informacinės visuomenės technologijas namuose ir darbe, ieškoti, rinkti, apdoroti informaciją naudojant pagrindines kompiuterines programas ir internetą, naudoti elektronines visuomenės informavimo ir bendravimo priemones: elektroninį paštą, socialines interneto svetaines ir kt.
Verslumo kompetencijos anketa.
Verslumo kompetencija tai – gebėjimas save ir kitus žmones suburti bendrai veiklai, priimti greitus sprendimus, gebėjimas mąstyti kūrybiškai ir naujai bei gebėjimas save realizuoti ir tinkamai reklamuoti. Verslumas tai ne tik verslo kūrimas. Su verslumu kiekvienas mūsų susiduriame asmeninėje, socialinėje ir profesinėje veiklos ir gyvenimo srityse.